خبر جدید از حادثه مسمومیت در مدارس قم؛ ۶ دانش آموز بستری هستند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر ۶ دانش آموز حوادث مدارس قم در بیمارستان تحت نظر هستند.

خبر جدید از حادثه مسمومیت در مدارس قم؛ ۶ دانش آموز بستری هستند

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه  خبرنگاران، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر ۶ دانش آموز حوادث مدارس قم در بیمارستان تحت نظر هستند.

مجید محبی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه از مجموع حوادث اخیر در مدارس قم فقط شش دانش آموز در بیمارستان هستند، گفت: وضعیت عمومی و جسمی این دانش آموزان پایدار و مناسب است.

او افزود: مراحل درمان و اقدامات تشخیصی و درمانی کامل برای این گروه از دانش آموزان با دقت کامل انجام می‌شود و تا بهبودی و حصول آرامش کامل خانواده‌ها پیگیری و دنبال می‌شود.

️معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داد همانطور که در روز‌های گذشته تعداد زیادی از دانش آموزان پذیرش شده از بیمارستان ترخیص شدند، پیش بینی می کنیم این گروه از دانش آموزان هم بزودی مرخص شوند.

حوادث زنجیره‌وار مسمومیت که از ۹ آذر در برخی مدارس قم آغاز شده بدون روشن شدن ابعاد مختلف نگرانی والدین و دانش آموزان را به همراه داشته است.

علت اصلی این حوادث مشابه هنوز مشخص نیست و ناشناخته است و به گفته وزیر بهداشت کمیته‌ای ملی برای بررسی و شناسایی علل این حوادث با حضور متخصصان دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور تشکیل شده است.

ارسال نظر
ارسال نظر