جزییات تکمیلی از زلزله صبح امروز در قصر شیرین / چهار نفر مصدوم شدند

مسوول روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان کرمانشاه از مصدومیت چهار نفر براثر زلزله صبح امروز شهرستان‌های غربی استان خبر داد و گفت: این چهار نفر در شهرستان قصرشیرین مصدوم شدند.

جزییات تکمیلی از زلزله صبح امروز در قصر شیرین / چهار نفر مصدوم شدند

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، «اکبر آزادی»  افزود: ساعت ۶ و ۲۱ دقیقه صبح امروز شنبه در حوالی قصرشیرین زلزله ای به بزرگی۴/۷ ریشتر بوقوع پیوست که بلافاصله تیم های ارزیاب به منطقه اعزام و به بیمارستان‌های منطقه اعلام آماده باش نسبی شد.

وی توضیح داد: طی ارزیابی های اولیه این حادثه تاکنون چهار مصدوم داشته است که با وسایل شخصی به بیمارستان قصرشیرین منتقل شدندو

آزادی افزود: هر‌ گونه‌ تغییر‌ در‌ وضعیت‌ نهایی‌ حادثه‌ متعاقبا‌ اعلام‌ خواهد‌ شد‌.

زلزله امروز قصرشیرین خسارتی نداشت

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه نیز گفت: زلزله ۴.۷ ریشتری صبح امروز شنبه در قصرشیرین که شهرستان های غربی استان را لرزاند هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشت.

«افشین یگانه» روز شنبه افزود: گروه های ارزیاب هلال احمر بلافاصله پس از وقوع زلزله بررسی را آغاز کردند و براساس ارزیابی‌های انجام شده خوشبختانه این زلزله هیچ گونه خسارت مالی یا جانی نداشته است.

 با توجه به تجربه تلخ زلزله سال ۹۶ و ۹۷، زمین لرزه نسبتا شدید صبح امروز در قصرشیرین مردم این منطقه را با وجود سرما به بیرون از منازل کشاند.

زلزله ۴.۷ ریشتری صبح امروز ساعت ۶ و ۲۱ دقیقه و ۴۷ ثانیه و در عمق ۱۰کیلومتری و در ۱۶ کیلومتری قصرشیرین و ۲۳ کیلومتری سرپل‌ذهاب و ۲۴ کیلومتری خانقین عراق به وقوع پیوست.

بزرگترین زمین لرزه این منطقه ۲۱ آبان سال ۹۶ به بزرگی ۷.۳ ریشتر روی داد که ۶۲۰ کشته و ۱۲ هزار و ۳۸۶ مصدوم داشت.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷هزار نفر جمعیت و ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق دارد.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
ارسال نظر