دستگیری ۳ نفر در رابطه با «مُشت بزن، شکلات بگیر»

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی از دستگیری ۳ نفراز عاملان پخش شکلات های مسموم تحت عنوان چالش «مشت بزن شکلات بگیر» خبر داد.

دستگیری ۳ نفر در رابطه با «مُشت بزن، شکلات بگیر»

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ سجاد نامور اظهار کرد: در پی اعلام گزارشات مردمی در سطح شهرستان های شیروان و بجنورد، مبنی بر مسمومیت با شکلات و انتقال به مراکز درمانی، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در بررسی های فنی پلیس، مشخص شد که این مسمومیت ها از طریق اجرای چالش «مشت بزن شکلات بگیر» ایجاد شده است، افزود: در همین رابطه ۳ نفر در حین پخش اینگونه شکلات های حاوی مواد سمی برای سوء استفاده های بعدی دستگیر شده اند.

این مقام انتظامی در پایان از شهروندان خواست تا در مواجه با چنین مواردی، بلافاصله موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری سارقان سیم و کابل مخابراتی در مانه و سملقان

فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان نیز در گفت و گویی از دستگیری ۲ نفر سارق در حین بریدن سیم و کابل مخابراتی در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ مهدی مهران فر اظهار کرد: ماموران پاسگاه انتظامی چمن بید، ۲ نفر را که در حال بریدن سیم و کابل مخابراتی بودند روئیت و بلافاصله آن ها را دستگیر کردند. 

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان با هماهنگی انجام شده به مقر انتظامی منتقل و در نهایت بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: پلیس به صورت شبانه روزی در سطح جامعه حضور داشته و هرگز اجازه نخواهد داد تا برای امنیت و آرامش مردم مشکلی ایجاد شود.

منبع: ايسنا
ارسال نظر