ترفند وحشیانه برای گردنبندقاپی از زنان در شرق تهران

رییس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقان خشن گردنبند در شرق تهران خبر داد.

ترفند وحشیانه برای گردنبندقاپی از زنان در شرق تهران

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از رکنا سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: اواخر مهر امسال، با وقوع چندین فقره گردنبندقاپی در خیابان‌های شرق تهران موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات ابتدایی کارآگاهان مشخص شد، ۲ مرد جوان با یک موتورسیکلت قرمز رنگ  اقدام به گردنبندقاپیاز مال باختگان اقدام کردند و این اعمال مجرمانه را با خشونت بیش از اندازه به اجرا گذاشتند.

رییس پلیس آگاهی پایتخت گفت: بدین ترتیب کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و در گام نخست با بهره‌گیری از شیوه‌های علمی کشف جرم، چهره و هویت متهمان سابقه‌دار را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی گفت: همین کافی بود تا کارآگاهان با اقدامات اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه روزی مخفیگاه متهمان را در غرب استان تهران شناسایی و در یک عملیات منسجم دستگیر کنند.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی گفت: متهمان پس از انتقال به پایگاه ششم در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر گردنبندقاپی در شرق تهران اعتراف کردند و اموال مسروقه در مخفیگاه این ۲ مرد جوان نیز کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی دیگر شاکیان در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

منبع: رکنا
ارسال نظر