قتل هولناک یک زن به دست شوهرش در البرز

بررسی های اولیه پلیس حاکی از این بود که مقتول یک خانم ۲۲ ساله است که بر اثر اصابت ضربه به سرش فوت شده است.

قتل هولناک یک زن به دست شوهرش در البرز

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ البرز گفت: شخصی که در یک درگیری خانوادگی اقدام به قتل همسرش کرده بود، در کمتر از شش ساعت شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ علی سلیمانی با اعلام این خبر بیان کرد: ساعت ۱۵ روز گذشته خبری مبنی بر کشف جسد یک خانم جوان در اطراف کردان به مرکز پیام پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ اعلام و بلافاصله کارآگاهان برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بررسی های اولیه پلیس حاکی از این بود که مقتول یک خانم ۲۲ ساله است که بر اثر اصابت ضربه به سرش فوت شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ اضافه کرد: در ادامه هویت مقتول توسط کارآگاهان شناسایی و با انجام تحقیقات میدانی مشخص شد که قتل او به دلیل اختلاف خانوادگی توسط همسرش صورت گرفته است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه قاتل در کمتر از ۶ ساعت توسط پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد، اظهار کرد: در تحقیقات تکمیلی متهم ضمن اقرار به انجام قتل، انگیزه خود از انجام آن را اختلافات شدید خانوادگی اعلام کرد.

سرهنگ سلیمانی در پایان با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: بسیاری از افرادی که امروز به جرم قتل در زندان به سر می برند، می توانستند با اندکی تحمل و کنترل خشم آینده خود را تباه نکنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظر