محیط بان کرمانشاهی هنگام خروج از دادگاه بی رحمانه تیرباران شد / قاتل متواری است + عکس

"برومند نجفی" محیط‌بان کرمانشاهی مقابل مجتمع قضایی کرمانشاه به شهادت رسید.

محیط بان کرمانشاهی هنگام خروج از دادگاه بی رحمانه تیرباران شد / قاتل متواری است + عکس

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم؛ صفحه یگان حفاظت محیط زیست نوشت: ساعتی پیش "برومند نجفی" محیط‌بان کرمانشاهی در جریان برگزاری جلسه دادگاه رسیدگی به اعاده دادرسی پرونده (متهم شدن برومند نجفی به قتل یک شکارچی غیرمجاز) توسط پدر مقتول در مقابل مجتمع قضایی کرمانشاه به شهادت رسید.

پس از جلسه دادگاه امروز، محیط‌بان برومند نجفی به همراه یک سرباز در حال خارج شدن از ساختمان دادگاه بود که با تجمع اقوام مقتول روبه‌رو می‌شود و در نهایت با تیراندازی پدر مقتول به "برومند نجفی" و سرباز همراه او، محیط‌بان نجفی فوت شد و سرباز همراه او، راهی بیمارستان شد؛ قاتل نیز پس از تیراندازی از محل متواری شده است.

به گزارش تسنیم, در تاریخ ۱۴ مرداد سال ۱۳۹۹ یکی از مخبران یگان حفاظت محیط زیست کرمانشاه با مشاهده چهار شکارچی غیرمجاز که با خودروی آفرود وارد منطقه حفاظت‌ شده بیستون کرمانشاه شده بودند و به‌گفته این مخبر، اقدام به شکار کرده بودند، موضوع را به پاسگاه محیط‌بانی مستقر در منطقه اطلاع می‌دهد.

برومند نجفی

بلافاصله بعد از اطلاع‌رسانی, پنج نفر از نیروهای یگان حفاظت محیط زیست کرمانشاه برای بررسی مسئله، خود را به خودروی شکارچیان می‌رسانند و در درگیری میان نیروهای محیط‌بانی و شکارچیان ضمن اصابت تعدادی تیر به خودروی شکارچیان، یک نفر از آن‌ها با گلوله محیط‌بان نجفی زخمی می‌شود و در ادامه جان خود را از دست می‌دهد.

بر اساس آخرین جزئیات این پرونده، درخواست اعاده‌ دادرسی پرونده‌ محیط‌بان برومند نجفی توسط دیوان‌عالی کشور پذیرفته شده بود و این پرونده برای رسیدگی‌ مجدد حقوقی، به شعبه‌ هم‌عرض، ارجاع داده شده بود.

 

منبع: تسنیم
ارسال نظر

  • محمدرضا
    ۰ ۰

    خودروی افرود پراید بوده ؟ واقعا که بی عدالتی بیداد میکنه . شکارچی بدون اسلحه هم داریم با چی شکار میکردن ؟ منصف باشیم