تهدید به اسید پاشی یک کارشناس معروف تلویزیونی توسط زن عاشق پیشه

مرد سرشناس تهرانی از زن عاشق به اتهام اسیدپاشی و آدم ربایی شکایت کرد.

تهدید به اسید پاشی یک کارشناس معروف تلویزیونی توسط زن عاشق پیشه

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از رکنا،  صبح امروز مرد جوان که یکی از چهره های شناخته شده تلویزیونی هم هست، با حضور در دادسرای جنایی تهران شکایت خود را از زنی که عاشق او شده بود به اتهام  آدم ربایی  و  اسیدپاشی  مطرح کرد.

مرد جوان در طرح شکایت خود گفت:«صاحب ۲ پراید هستم و با آن مسافرکشی می کنم. حدود ۲ سال قبل زنی ۵۰ ساله به عنوان مسافر سوار خودرو من شد و خودش را فرد نیکوکار معرفی کرد.بعد به بهانه صحبت راجع به کار من را به ناهار دعوت کرد و من قبول کردم.

اما وقتی سر قرار رفتم به من پیشنهاد ازدواج داد.من که همسر و فرزند دارم پیشنهادش را قبول نکردم.از همان موقع مزاحمت های او شروع شد.من را تهدید می کرد و افراد قلدری را  اجیر  کرده بود که به من فحاشی کنند و پیامک نامربوط ارسال کنند.

بعد هم چند خلافکار را اجیر کرد که فرزند من را از مقابل مدرسه ربودند و از او هنگام چرخاندن در خیابان فیلم تهیه کردند و برایم فرستادند.چند بار من را مورد ضرب و جرح قرار دادند اما به پزشکی قانونی نرفتم.آخرین اقدام او هم این بود که روی ماشین های من اسید پاشید.

او موقع صحبت دو نفره مان در رستوران از من فیلم و عکس گرفته و من را تهدید به  آبروریزی  می کرد.برای همین تا به حال اقدام به شکایت نکردم اما الان دیگر جانم به لبم رسیده و به پیشنهاد برادرم شکایت قانونی کردم.»

منبع: رکنا
ارسال نظر

  • صدف
    ۰ ۰

    خدا عاقبت همه را ختم به خیر کند واز شر جن وانس در امان دارد .الهی آمین

آخرین خبر ها