کشف رد پای سارقان زندانی در ۱۰ خانه

رییس پلیس آگاهی تهران گفت: باند ۴ نفره سارقان منزل در شمال تهران منهدم شد.

کشف رد پای سارقان زندانی در ۱۰ خانه

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: رسیدگی به پرونده سرقت از یک منزل مسکونی در مرکز تهران در دستور کار تیمی از کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات ابتدایی مشخص شد، سارقان پس از تخریب درب وردی خانه اقدام به سرقت یک دستگاه تلویزیون، تلفن همراه، پول نقد و طلا کرده‌اند و از سوی دیگر بررسی‌های میدانی کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی نشان داد، متهمان هنگام سرقت یک قبض پارکینگ داخل خانه مورد نظر جا گذاشته اند.

رییس پلیس آگاهی تهران افزود: همین کافی بود تا کارآگاهان وارد عمل شوند و با رصد‌های اطلاعاتی مخفیگاه دو نفر از سارقان را شناسایی کنندوکارآگاهان پس از مراجعه به خانه سارقان متوجه شدند آن‌ها به جرم سرقت راهی زندان شدند و چند روز قبل مرخصی گرفتند و اقدام به سرقت کرده‌اند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهمان پس از انتقال به پایگاه هشتم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت محتویات داخل خانه در سطح شهر تهران با همدستی ۲ مرد جوان دیگر اعتراف کردند.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی بیان کرد: در تحقیقات تکمیلی کارآگاهان مشخص شد، این باند ۴ نفره به ۱۰ خانه در منطقه‌های "خانی آباد"، "یافت آباد" و بزرگراه "نواب" دستبرد زده‌اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

آخرین خبر ها