دستگیری یک زوج سارق در لواسانات

سرکلانتر یکم فاتب گفت: زن و شوهر سارق با کشف ٣ فقره سرقت در لواسانات توسط کلانتری ۱۶۶ لواسانات دستگیر شدند.

دستگیری یک زوج سارق در لواسانات

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سرهنگ محمدباقر قدم‌زاده سرکلانتر شمال پایتخت در شمیرانات اظهار کرد: در پی افزایش سرقت محتویات خودرو و سرقت اماکن در محدوده کلانتری ۱۶۶ لواسانات، با پی جویی انتظامی و رصد دوربین‌ها در محل‌های سرقت، سارقان را شناسایی کردیم.

وی گفت: سارقین سطح محدوده با اتهام سه فقره سرقت در شهر لواسان که یک زن و یک مرد هستند از پوشش‌های مختلف از جمله لباس شهرداری استفاده می کردند.

رییس پلیس شمال شهر تهران تصریح کرد: با توجه به مشخصات اخذ شده از سارقین و مشخص بودن محل‌های سرقت با استفاده از ظرفیت معتمدین محلی، پاتوق سارقین شناسایی و پس از اخذ مجوز قضایی در یک اقدام ضربتی سارقین که زن و شوهر معتاد و سابقه دار بودند دستگیر شدند.

قدم‌زاده خاطرنشان کرد: نامبردگان در بازجویی تخصصی به سه فقره سرقت اعتراف کردند همچنین مشخص شد متهم مرد پس از مرخصی از زندان متواری و تحت تعقیب می‌باشد، نفرات به مرجع قضایی معرفی و مجددا روانه زندان شدند.

وی ادامه داد: ضمنا در پی افزایش نارضایتی شهروندان مبنی بر فعالیت غیر مجاز دستفروشان گردنه قوچک و اقدام به برپایی مراسمات مختلط و رقص و پایکوبی در محدوده مرز مشترک کلانتری ۱۶۶ لواسانات و ۱۴۶ تهرانپارس پس از هماهنگی با مرجع قضایی دادستان لواسانات و اخذ مجوز قضایی با حضور تمامی پرسنل کلانتری ۱۶۶، شب جاری طرح جمع آوری به مرحله اجرا درآمد و لوازم بساط گستران توقیف شد که این طرح هر شب ادامه دارد.

منبع: فارس
ارسال نظر

آخرین خبر ها