تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

لحظه آتش سوزی در حرم امام رضا(ع) + جزییات حادثه

مدیر عالی حرم مطهر رضوی از مهار آتش‌سوزی در رواق حضرت زهرا(س) و بازگشت شرایط به روال عادی خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از همشهری آنلاین، مصطفی فیضی با اشاره به جزئیات این حادثه اظهار کرد: متاسفانه جمعه شب یک مورد حادثه آتش‌سوزی در ورودی رواق حضرت زهرا(س) رخ داد که خوشبختانه در کمترین زمان حادثه کنترل و مدیریت شد.

وی افزود: با بروز این حادثه بلافاصله نیروهای اطفای حریق حرم مطهر وارد عمل شدند و آتش مهار و شرایط کنترل شد. در این حادثه هیچ آسیبی متوجه زائران گرامی نشده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی، مدیر عالی حرم مطهر رضوی با تشکر از آتش‌نشانی و یگان امداد و نجات حرم مطهر تصریح کرد: با توجه به انجام اقدامات لازم و تامین شرایط ایمنی خوشبختانه هم‌اکنون هیچگونه نگرانی برای حضور زائران در صحن‌ها و رواق‌های مجاور وجود ندارد. شرایط صحن آزادی به روال عادی بازگشته و صحن آزادی نیز به روی زائران باز خواهد شد.

آتش سوزی حرم

گزارش‌های اولیه حاکی است یکی از خودروهای کفشوی حرم مطهر در محل خود پارک بوده که باطری این خودرو به دلیل نقص ایجاد شده، جرقه می‌زند. در فاصله اندکی از این خودرو نیز چند بنر و مقداری مواد اشتعال‌زا مستقر بود که آن نیز دچار حریق می‌شود و به تبع آن چند تخته فرش نیز آتش می‌گیرد اما خوشبختانه در همان دقایق اولیه همه فرش‌های دیگر جمع‌آوری می‌شود و این حریق به‌ طور کامل مهار می‌شود.

جمال رستم زاده مدیر روابط عمومی آستان قدس رضوی هم با بیان اینکه یک دستگاه ماشین شست‌وشوی برقی در حرم مطهر رضوی دچار حریق شده بود به ایسنا گفته است: یکی از ماشین‌های شست‌وشوی حرم مطهر رضوی در صحن آزادی دچار حریق گردید که به سرعت توسط یگان مستقر آتش‌نشانی اطفا شد.

وی افزود: خداراشکر این حریق خسارت جانی نداشته و علت آن در دست بررسی است.

حجم ویدیو: 366.08K | مدت زمان ویدیو: 00:00:11
منبع: همشهری آنلاین
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها