تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

کلاهبرداری ۶۲۰ میلیارد تومانی با فروش خانه موروثی

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۶ کلاهبردار حرفه‌ای خبر داد که با اسناد جعلی یک خانه ویلائی را در شمال تهران به خریدار فروخته بودند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل تسنیم، اواخر دی ماه سال گذشته، زن جوانی به اداره سیزدهم  پلیس آگاهی تهران مراجعه کرد و گفت: به من و خواهرم  یک قطعه خانه ویلائی به متراز سه هزار متر مربع در قلهک به ارث رسیده است که خارج از کشور زندگی ‌می‌کردیم و مدتی قبل به کشور باز گشته و متوجه شدیم در سال ۹۸، خانه ویلای موروثی با اسناد جعلی  فروخته شده است.

با رصد های اطلاعاتی  زن جوانی که با مدارک و اسناد جعلی خود را به عنوان مالک خانه ویلایی به خریدار معرفی کرده بود، شناسایی و در یک عملیات پلیسی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد و به پلیس آگاهی تهران انتقال یافت.

در این پرونده، ۶ متهم و سرکرده باند در اسفند ماه سال گذشته دستگیر و تمام اسناد و مدارک جعلی از مخفیگاه متهم کشف شد و در ادامه سایر اعضای این باند  نیز دستگیر شدند.

سردار علیرضا لطفی؛ رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را ۶۲۰ میلیارد تومان اعلام کرده‌اند و متهمان با صدور قرار قانونی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره سیزدهم این پلیس قرار دارند.
منبع: تسنیم
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها