تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

شهادت یک پلیس در ماهشهر به ضرب گلوله سارقان

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر از انهدام باند سارقان مسلح خبر داد و گفت: در این عملیات استوار یکم «مصطفی رفیع زاده» به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس؛ فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر از انهدام باند سارقان مسلح خبر داد و گفت: در این عملیات استوار یکم «مصطفی رفیع زاده» به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سرهنگ فرشاد کاظمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ماهشهر اظهار کرد: در پی وقوع سرقت مسلحانه‌ از منزلی با پوشش لباس نظامی و متواری شدن سارقان، ماموران پلیس آگاهی با رصد و پایش اطلاعاتی محل اختفای اعضای باند سارقان را در یکی از مناطق سربندر شناسایی کردند.

وی افزود: ساعاتی پیش ماموران پلیس با هماهنگی قضائی به محل اعزام شدند که در این عملیات سارقان به محض مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی کردند که در آتش متقابل یکی از سارقان به ضرب گلوله به هلاکت رسید.

1240832_402

فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر گفت: در این درگیری مسلحانه استواریکم «مصطفی رفیع زاده» بر اثر اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

کاظمی تصریح کرد: در این عملیات دو نفر دیگر از اعضای این باند دستگیر و یک قبضه سلاح کلاشینکف و یک قبضه کلت کمری از متهمان کشف شد.

منبع: فارس
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها