تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

مظنون حادثه نیویورک هنوز بازداشت نشده است

درحالیکه برخی از رسانه ها از بازداشت مظنون به تیراندازی دیروز در بروکلین خبر دادند؛ پلیس نیویورک اعلام کرد که «فرنک جِیمز» مظنون این حادثه هنوز بازداشت نشده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، در حالیکه برخی رسانه ها در آمریکا از بازداشت مظنون به تیراندازی روز گذشته در یک ایستگاه مترو واقع در بروکلین در نیویورک توسط پلیس آمریکا خبر داد، خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد که پلیس نیویورک گفته است «فرنک جِیمز» مظنون این حادثه را بازداشت نکرده است.

به گزارش شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اِس، اداره پلیس نیویورک در پیامی توییتری در این خصوص نوشت: «فرنک رابرت جِیمز» گلوله های زیادی را داخل واگن مترو خط N در ایستگاه مترو خیابان ۳۶ و خیابان چهارم شلیک کرد که باعث مجروح شدن ۱۰ نفر شد.

اداره پلیس نیویورک در این خصوص افزود: هر فردی که اطلاعاتی در مورد حادثه یا محل اختفای وی دارد با ما تماس بگیرد.

نیویورک پست ساعاتی پیش خبر داد که گزارش‌ها حاکی از آن است که شمار مجروحین حادثه تیراندازی در مترو «بروکلین» شهر نیویورک به ۲۹ نفر افزایش یافته، حال آنکه ضارب هم که اطلاعات هویتی ناچیزی از وی در دسترس است، همچنان تحت تعقیب قرار دارد.

مظنون این حادثه که شب گذشته رخ داد، فردی است که حین وقوع حادثه، ماسک ضدگاز بر چهره داشت.

این حاثه ساعت ۸:۳۰ صبح دیروز سه شنبه به وقت محلی نیویورک رخ داد و ضارب از بمب دود زا برای فرار استفاده کرده است.

مقامات نیویورک در ارتباط با این تیراندازی به فردی به نام «فرانک جیمز» مظنون هستند و برای بازداشت وی ۵۰ هزار دلار جایزه تعیین کرده اند. وی ۶۲ ساله و سیاه پوست است.

منبع: مهر
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها