تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

زوج حواس‌پرت، کیسه طلا را داخل سطل زباله انداختند!

حواس پرتی اعضای یک خانواده پس از بازگشت از سفر نوروزی کار دستشان داد؛ زن نایلون پر از طلا را کنار زباله‌ها قرار داد و مرد به تصور اینکه پر از زباله‌ است آنها را مقابل در حیاط گذاشت و دردسر بزرگی را رقم زد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از همشهری، روز سیزده به در اعضای یک خانواده که از سفر نوروزی به خانه بازگشته بودند چمدان خود را خالی کردند. زن جوان که همیشه وحشت ازسرقت و دستبرد به خانه‌اش را داشت هر وقت به سفر می‌رفت طلاهایش را داخل کیسه‌ای قرار می‌داد و آن را با خودش می‌برد.

امسال هم مانند سال‌های قبل، ‌تمام طلاهایش را داخل نایلون قرار داد و داخل چمدان خود گذاشت. او پس از بازگشت چمدان خود را خالی کرد و نایلون طلاهایش را در گوشه خانه و کنار سطل زباله قرار داد و کمی بعد همسرش که می‌خواست زباله‌ها را به بیرون منتقل کند، کیسه طلا را هم میان آنها گذاشت و با خود برد. 

چند ساعت بعد زوج حواس‌پرت متوجه این موضوع شدند و مرد فورا به مقابل در رفت اما اثری از نایلون طلا و زباله‌ها نبود. بررسی دوربین مداربسته ساختمان نشان می‌داد که مردی زباله‌گرد پس از بازکردن نایلون‌ها متوجه طلاها شده و آن را برده است.

با شکایت مالباخته، مرد زباله‌گرد که  50ساله است دستگیر شد. او روز گذشته در اداره پلیس  به خبرنگار همشهری گفت: قبول دارم که نایلون طلاها را برداشتم اما داخل آن را ندیدم و تصور کردم که کاغذ داخل آن است. وی ادامه داد: کار من فروش ضایعات است و آن روز هم کیسه‌ها را برداشتم و به فردی که می‌شناختم فروختم. وی با وجود اینکه دوربین‌های مداربسته نشان می‌دهند او در کیسه را باز کرده و متوجه طلاها شده، منکر ماجراست و در این شرایط تحقیقات از او ادامه دارد.

منبع: همشهری
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها