تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

عذرخواهی مردی که به مادر کودک اوتیسمی پرخاش کرد

مرد جوانی که به علت توهین به مادر یک کودک مبتلا به اوتیسم بازداشت شده در حالی ابراز ندامت کرد که مدعی است بر سر جای پارک با وی درگیری لفظی پیدا کرده بود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایران، سه‌شنبه 16 فروردین امسال ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که مرد جوانی با پیراهن آبی چهار خانه و شلوار کرم رنگ در کنار خودرواش ایستاده و در حال ناسزاگویی و پرخاشگری به راننده زن یک خودرو است.

بر‌اساس این فیلم مرد جوان اقدام به آسیب رساندن به خودروی زن جوان کرده و او نیز  به خاطر حضور دختر بچه‌اش که مبتلا به اوتیسم است و از دیدن این صحنه وحشت زده شده ابراز نگرانی کرده و سعی دارد تا کودکش را آرام کند.

پس از انتشار این فیلم که از سوی زن جوان گرفته شده بود علی صالحی، دادستان عمومی و انقلاب تهران دستور پیگیری فوری موضوع را صادر کرد و در کمتر از 24 ساعت مرد پرخاشگر از سوی پلیس دستگیر شد.

پس از اینکه متهم و شاکی در دادسرای جنایی تهران مقابل هم قرار گرفتند زن جوان گفت: من در محلی که مخصوص پارک خودروهای ویژه معلولان بود پارک کردم اما ناگهان راننده خودروی دیگری با اعتراض به من شروع به ناسزاگویی و پرخاشگری کرد.

مرد جوان در تحقیقات اولیه در حالی که ابراز پشیمانی می‌کرد، گفت: به خاطر رفتار نامناسبم از همه ایرانی‌ها و جامعه اوتیسم عذرخواهی می‌کنم. از این خانم و دخترش نیز عذرخواهی می‌کنم که این اتفاق افتاد. من در خیابان شهرزیبا دنبال جای پارک بودم.

با دیدن یک جای پارک می‌خواستم دنده عقب وارد محل پارک شوم که این خانم جای پارک را گرفت. سر همین موضوع جر و بحثی بین من و ایشان پیش آمد و من رفتاری مرتکب شدم که شایسته و درخور نبود.

زن جوان که شاکی این پرونده است ضمن تشکر از دادستان و پلیس گفت: زمانی که این مرد فحاشی می‌کرد فقط توانستم 30 ثانیه فیلم بگیرم.

فکر نمی‌کردم با انتشار این فیلم ظرف 24 ساعت وی شناسایی و دستگیر شود. حتی برخی به من گفته بودند که چندین ماه طول می‌کشد باید کلی دوندگی کنی تا به نتیجه برسی و تصورش را نمی‌کردم که به این سرعت دستگیر  شود.

منبع: ایران
این مطلب برایم مفید است
۳ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها