تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

اسیدپاشی روی ۲ زن و یک کودک

مرد کینه جو که در اقدامی هولناک روی دو زن جوان و یک کودک اسید پاشیده بوسرهنگ حمید محمدی‌ نسب، فرمانده انتظامی لاهیجان در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰، مبنی بر وقوع اسیدپاشی در یکی از خیابان‌ های شهرستان لاهیجان بلافاصله مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند. عامل این حادثه اسیدپاشی مرد ۲۷ ساله‌ای بود که به‌دلیل نزاع و اختلافات خانوادگی اقدام به پاشیدن اسید روی صورت دو زن ۳۰ و ۲۲ ساله و پسر بچه ۹ ساله کرده بود.د از سوی پلیس دستگیر شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایران، فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با اشاره به اینکه عامل این اسیدپاشی در کمتر از یک ساعت توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد، خاطرنشان کرد: هر سه مصدوم این حادثه برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.

اما پس از شست و شوی اولیه به سبب اینکه بیمارستان سوانح و سوختگی در محدوده حادثه وجود نداشته مجروحان به بیمارستانی در رشت انتقال داده شدند.

حال یکی از زن‌ها و پسر 9 ساله مساعد گزارش شده، ولی یکی از قربانیان به خاطر آسیب به یکی از چشمانش بستری شده است.

در حال حاضر متهم این حادثه در بازداشت بسر می‌برد.

سرهنگ محمدی‌نسب، ناتوانی در کنترل عصبانیت و خشم را عامل بسیاری از جرایم جنایی دانست و تصریح کرد: شهروندان باید در مواجهه با اختلافات خانوادگی  یا زناشویی با صلح و آرامش و از راه‌های معقول و قانونی برای حل مشکلات خود اقدام کنند.

به گفته شاهدان حادثه متهم که ظاهراً با قربانیان این حادثه آشنایی قبلی داشته پس از توقف خودرو آنها در حالی که این دو زن جوان و پسر بچه داخل خودرو نشسته بودند ناگهان به داخل خودرو اسید پاشیده که در جریان آن هر سه سرنشین دچار جراحت و به بیمارستان منتقل شدند.

منبع: ایران
این مطلب برایم مفید است
۴ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها