تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

مراقب شرکت های خدماتی و قالیشویی های غیرمجاز باشید

رییس اداره فرهنگی اجتماعی پلیس آگاهی درباره عواقب اعتماد به شرکت های خدماتی، نظافتی و قالیشویی های غیرمجاز هشدار داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ شهاب امینی اظهارکرد: بررسی های پلیسی نشان می دهد در روزهای پایانی سال، عده ای متقلب و سودجو با درج آگهی های دروغین و گمراه کننده در معابر و فضای مجازی، سعی در فریب برخی شهروندان دارند.

وی افزود: شرکت های خدماتی و قالیشویی غیرمجاز به طور معمول با سوء استفاده از اسامی شرکت های معتبر و ارایه شماره تلفن و آدرس های جعلی نظر متقاضیان را جلب و بلافاصله پس از ارتکاب جرم از پاسخگویی به تلفن خودداری می‌کنند و متواری می شوند.  

امینی تصریح کرد: شهروندان می بایست قبل از هرگونه اعتماد به این قبیل شرکت ها، نسبت به صحت ادعاهای مطرح شده از طریق استعلام از اتحادیه مربوط اقدام و با مشاهده کارت شناسایی افرادی که برای انجام امور نظافتی یا بردن قالی برای قالیشویی مراجعه می کنند، هویت فرد و شرکت مورد نظر رو به درستی احراز کنند.  

به گزارش پایگاه خبری پلیس رییس اداره فرهنگی و اجتماعی پلیس آگاهی همچنین از هموطنان خواست خدمات مورد نیاز خود را از شرکت های معتبر و شناسنامه دار دریافت کنند و به عنوان یک شهروند آگاه، عواقب درخواست نیرو از شرکت های بی نام و نشان و مهم تر از آن، سرقت اموال با ارزش خود را در نظر بگیرند.

منبع: ایسنا
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها