کد خبر 584319

دستگیری سارقان منزل در حین سرقت

رییس پلیس پیشگیری پلیس پایتخت از انهدام باند ۳نفره سارقان منزل هنگام ارتکاب سرقت خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، سرهنگ " جلیل موقوفه‌ای " گفت: در اجرای طرح مبازره با سارقان منزل عوامل عملیات کلانتری ۱۳۹ مرزداران در سطح حوزه استحفاظی کلانتری در حین گشت زنی بودند که به یک دستگاه خودرو ۲۰۶ که پلاک آن مخدوش بوده مشکوک شدند.

وی عنوان داشت: مراقبت‌های ویژه پلیسی آغاز که مشخص شد که راننده و ۲ سرنشین خودرو در حال زاغ زنی منزلی هستند.

رییس پلیس پیشگیری تهران افزود: در همین یکی از آنان به ابتدای کوچه جهت مراقبت مراجعه و دو نفر دیگر از خودرو پیاده شغول بالارفتن از دیوار منزلی شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: سریعا عوامل عملیات کلانتری جهت دستگیری متهمان اقدام و متهمی که ابتدای کوچه ایستاده بود به محض روییت مامورین با استفاده از شوکر برقی به سمت ماموران حمله ور شده و از محل گریخت که پس از تعقیب و گریز پلیسی این متهم با شلیک تیر هوایی دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از متهمان که قصد بالارفتن از دیوار داشت پس از سوار شدن بر خودرو از محل متواری شد، ابراز داشت: متهم سوم پرونده که بااستفاده از گاز اشک آور سعی می‌کرد جلوی دستگیری خود را بگیرد در عملیات پلیسی دستگیر شد.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت بیان کرد: متهمان در تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کردند و ماموران در بررسی‌های پلیسی به دست آوردند متهمان سابقه دار بوده و تا کنون به دفعات مختلف دستگیر شده اند.

موقوفه‌ای در پایان با اینکه کشف جزییات پرونده و دستگیری سارق متواری در دستور کار پلیس قرار داد، خاطرنشان کرد: پس از تشکیل پرونده قضایی هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

ارسال نظر