کد خبر 582398

واژگونی اسپورتیج در خیابانی فرعی! + عکس

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی خودروی اسپورتیج پس از برخورد با یک خودروی پارک شده در خیابان فرعی خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ علی همه‌خانی در این‌باره گفت:‌ حوالی ساعت ۱۶ روز گذشته خبر واژگونی یک دستگاه خودروی اسپورتیج در یکی از خیابان‌های فرعی در محدوده فلکه دوم تهرانپارس به پلیس راهور اطلاع داده شد که در پی آن عوامل پلیس در محل حاضر و با خودروی واژگون‌شده در مسیر مواجه شدند. 

وی با اشاره به اقدامات کارشناسی ماموران پلیس راهور اظهار کرد:‌ ماموران در بررسی‌های خود متوجه شدند که خودروی اسپورتیج با سرعت زیاد و بیشتر از حد مجاز در حال حرکت در یک خیابان فرعی بوده که ناگهان با قسمت عقب یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ پارک‌شده در حاشیه مسیر برخورد کرده است. شدت این برخورد به حدی بود که اسپورتیج واژگون و متوقف شد. 

همه‌خانی با بیان اینکه در این حادثه راننده خودرو دچار آسیب‌دیدگی سطحی شد، اظهار کرد:‌ با توجه به اینکه تصادف در مسیر فرعی رخ داده بود، ترافیکی در این منطقه ایجاد نشد اما لازم است که رانندگان حتما توجه داشته باشند که در معابر فرعی با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و توجه بیشتری به اطراف خود داشته باشند.

WhatsApp Image 2021-11-20 at 10.33.21

WhatsApp Image 2021-11-20 at 10.33.20

 

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    حالا این اسپورتیج از پراید گرونتره