کد خبر 577716

شناسایی قاتل یک مادر و دختر در سروستان

فرمانده انتظامی سروستان گفت: در پی پیدایش دو جسد متعلق به مادر و دختری جوان در اطراف باغات این شهرستان، هویت قاتل شناسایی و تلاش برای دستگیری وی با جدیت ادامه دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سرهنگ عبدالرسول مجتهدی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف دو جسد متعلق به مادر و دختری جوان در اطراف باغات شهرستان سروستان، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در بررسی‌های اولیه و با تحقیقات فنی و تخصصی مطلع شدند که مادر ۵۵ ساله به همراه دختر ۲۱ ساله‌اش توسط دایی دختر با اسلحه گرم به قتل رسیده‌اند و قاتل سریعا متواری شده است.

فرمانده انتظامی سروستان با اشاره به اینکه در تحقیقات تکمیلی از خانواده متوفیان مشخص شد که قتل به دلیل اختلاف خانوادگی صورت گرفته است، تصریح کرد: هویت قاتل شناسایی و تلاش برای دستگیری وی با جدیت ادامه دارد.

سرهنگ مجتهدی با اشاره به اینکه در فضای مجازی اخبار ضد و نقیضی مبنی بر اینکه اجساد پیدا شده در سروستان متعلق به وقوع قتل جدید در شهرستان‌های فسا و داراب است، ضمن تکذیب این خبر، گفت: اجساد متوفیان برای سیر مراحل قضائی تحویل پزشک قانونی این شهرستان شده است.

ارسال نظر