کد خبر 577431

جعل اسکناس توسط زن و شوهر جوان

رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران از دستگیری ۲ نفر از جاعلان اسکناس خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران،    سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: پرونده‌ای به همراه یک متهم به اسم «زهره» با دستور مقام قضایی و به اتهام جعل اسکناس به پلیس آگاهی ارجاع شد که در تحقیقات اولیه و با اظهارات ضد و نقیض، متهم سعی در کتمان حقیقت داشت که در بازجویی‌های تکمیلی لب به اعتراف گشود و اظهار داشت اسکناس‌ها را از شخصی به اسم «ساغر» که با همدستی شوهرش به نام «نوید» اقدام به جعل اسکناس می‌کرد، گرفته است.

وی افزود: در بازرسی از منزل «زهره»، ۴۰ قطعه تراول چک یکصد هزار تومانی و ۱۲ قطعه تراول ۵۰ هزار تومانی کشف شد، با توجه به اهمیت جعل اسکناس و با دستور مرجع قضایی دستگیری دیگر متهمان پرونده نیز در دستور کار قرار گرفت.

رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران تصریح کرد: کارآگاهان در یک عملیات غافلگیرانه «ساغر» و همسرش «نوید» را شناسایی و دستگیر کردند که در تحقیقات پلیسی هر دو متهم، به بزه انتسابی اعتراف کردند.

وی افزود: پرونده به همراه متهمان و برای پیگیری مراحل قانونی به دادسرا ارجاع شد؛ انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی محل جعل اسکناس‌ها، همچنان ادامه دارد.

 

ارسال نظر