کد خبر 577156

نجات کودک از دهان کروکدیل! + عکس

کودکی که هنگام بازی در ساحل توسط یک کروکدیل به زیر آب کشیده شده بود به طرزی معجزه آسا از مرگ گریخت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  باشگاه خبرنگاران، کودک ۱۲ ساله‌ای که در ساحل شهر کانکون مکزیک مورد حمله یک کروکدیل قرار گرفته بود با خوش شانسی از مرگ گریخت. «چارلی بوهل» با خانواده خود سرگرم گذراندن تعطیلات در ساحل بود که ناگهان مورد حمله کروکدیل ۱۳ فوتی قرار گرفت. او در گفتگو با Good Morning America در این باره گفت: "هنگامی که به خودم آمدم متوجه شدم زیر آب هستم. هیچ کاری نمی‌توانستم انجام دهم. کروکدیل بسیار قوی بود."

جنیفر ۵۰ ساله مادر چارلی در این باره گفت: "چارلی مدام سعی می‌کرد تا از آب بیرون بیاورد، اما نمی‌توانست."

بنا به گفته جنیفر گروهی از گردشگران به کمک چارلی آمدند و یکی از آنها چارلی را از کروکدیل دور کرد. سپس سه نفر از آن‌ها با مشت و لگد به کروکدیل حمله کردند. جنیفر افزود: "وقتی مردان آمدند چارلی زیر آب بود. آنها نمی‌توانستند چارلی را ببینند."

15033737_101

چارلی در این باره گفت: "کروکدیل پای مرا گرفته بود و مرا به زیر آب می‌کشید. یادم می‌آید دو بار مرا به زیر آب برد. اما باز به روی آب آمدم. تمام این اتفاقات در مدت چند ثانیه رخ داد." مادر چارلی در رستوران کنار ساحل مشغول خوردن شام بود که پسرش مورد حمله کروکدیل قرار گرفت. پس از نجات یافتن چارلی او بلافاصله به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفت.

15033736_477

ارسال نظر