کد خبر 571385

آتش‌سوزی در بیمارستان «دی» مهار شد

آتش سوزی در انبار بیمارستان دی باعث تخلیه بخش هایی از این بیمارستان شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین  به نقل از باشگاه خبرنگاران، آتش از انبار داروی این بیمارستان شروع شده و آتش نشان ها از گسترش آتش به نقاط دیگر بیمارستان جلوگیری کرده اند.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزییات این حادثه اظهار کرد :ساعت ۱۰:۲۱ یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان درمانی در خیابان ولیعصر، خیابان توانیر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و سه ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات به محل حادثه اعزام شدند و در مدت زمان ۴ دقیقه به محل رسیدند.

وی ادامه داد :در این ساختمان ۵طبقه در طبقه منفی یک، آتش نشانان مشاهده کردند که در یک اتاقک حدود ۱۰ متری که وسیله هایی مثل لباس، دمپایی و دستمال نگهداری می شد که بخشی از آن ها دچار آتش سوزی شده بود و خوشبختانه دود و آت به قسمت های دیگر و قسمتی که بیماران بودند، سرایت نکرد.

ملکی گفت: آتش نشانان در مدت زمان کوتاهی آتش را خاموش کردند و تخلیه دود انجام شد. خوشبختانه مشکلی برای بیماران و کارکنان ایجاد نشده و کار در بیمارستان همانند روال عادی در حال انجام است.تا دقایقی دیگر هم آتش نشانان محل را ترک خواهند کرد.

ارسال نظر