کد خبر 560471

سوءظن به عشق‌ممنوعه

هنوز یک‌ساعت نیست که شیفت کشیک قتل تغییر کرده که ماموران کلانتری شهرک ولیعصر با بازپرس جنایی تماس می‌گیرند و از حادثه‌ای هولناک در این منطقه خبر می‌دهند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از جام جم،  براساس اعلام مامور کلانتری مرد جوانی همسرش را به قتل رسانده و با مجروح‌کردن جوان ناشناس و مادرزنش از محل جنایت فرار کرده است. با حضور تیم جنایی در محل حادثه پدر مقتول به کارآگاهان گفت: امروز دامادم با من و همسرم تماس گرفت که به خانه‌اش برویم. ما ساعت ۶  صبح آنجا بودیم، دقایقی بعد پسر جوانی وارد خانه شد که ما فکر کردیم او مهمان آنهاست اما دامادم به محض ورود با چاقو به سمت او حمله و پسر جوان را مجروح کرد. در این هنگام او ضربه محکمی هم به دخترم زد که غرق در خون روی زمین افتاد.

ما می‌خواستیم جلوی او را بگیریم اما انگار دامادم دیوانه شده بود و هر کاری می‌کردیم او آرام نمی‌شد و محمود با چاقو ضربه‌ای به بازوی همسرم زد و او را هم مجروح کرد. بعد هم با عصبانیت و تهدید از خانه خارج شد. مرد میانسال در مورد علت درگیری گفت: بهمن(مرد مجروح) همکار دخترم بود اما دامادم مدعی بود او با نازنین رابطه دارد و روز حادثه هرچه دخترم گفت هیچ رابطه‌ای بین آنها نیست محمود قبول نکرد و با چاقو همه را مجروح کرد و با انتقال مجروحان به بیمارستان، بهمن و دخترم جان خود را از دست دادند و تحقیقات برای دستگیری قاتل فراری ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر