کد خبر 556810

رییس پلیس امنیت عمومی عنوان کرد؛

شرور مسلح محله «خاک سفید» در دام پلیس

​رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری شرور مسلح و فراری توسط مأموران پایگاه چهارم این پلیس خبر داد و گفت: متهم پس از شرارت در محله «خاک سفید» به شهرستان های غربی کشور گریخته بود.

به گزارش اقتصادآنلاین، پیام کاویانی، رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت در تشریح جزئیات این خبر گفت: بیست و دوم تیرماه سال در پی دریافت شکایت‌های مردمی مبنی بر ایجاد رعب و وحشت، اخلال در نظم و امنیت عمومی و همچنین تیراندازی منجر به جرح و قطع عضو احدی از شهروندان توسط یکی از اراذل و اوباش شرق تهران، بلافاصله تیمی از مأموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه متهم برای فرار از قانون به یکی از شهرستان‌های غربی کشور گریخته بود، افزود: مأموران پلیس با انجام گسترده اقدامات اطلاعاتی در نهایت مخفیگاه این فرد شرور را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، وی را در مخفیگاهش دستگیر و تعدادی سلاح سرد ممنوعه و مقادیری مهمات جنگی از مخفیگاه وی کشف شد.

رییس پلیس امنیت عمومی تهران به سابقه دار بودن متهم اشاره کرد و بیان داشت: با بررسی سوابق متهم جرایمی از قبیل: اخلال در نظم عمومی، تیراندازی، تیراندازی منجر به جرح و قطع عضو، حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز و ممنوعه و نزاع و درگیری در سوابق وی به چشم می‌خورد.

این مقام انتظامی ضمن بیان این مطلب که متهم پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، یادآور شد: با توجه به اینکه یکی از وظایف ذاتی پلیس ایجاد امنیت و آرامش روانی در جامعه است، نیروی انتظامی به هیچ وجه اجازه جولان دادن به مخلین نظم و امنیت را نخواهد داد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر