کد خبر 551919

دستگیری شرور مسلح درگیری مسلحانه در نظام آباد

رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عوامل درگیری و نزاع دسته جمعی اراذل و اوباش در محله نظام آباد خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس ، سرهنگ پیام کاویانی رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری شرور مسلح نزاع دسته جمعی در محله نظام‌آباد به همراه ۴ متهم دیگر خبر داد.

سرهنگ کاویانی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره تیراندازی منجر به جرح و نزاع دسته جمعی در یکی از مناطق شرقی پایتخت، بلافاصله ماموران پایگاه سوم  پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ برای بررسی موضوع به محل وقوع جرم اعزام و  مشاهده کردند که تعدادی از اوباش جنوب تهران به علت اختلافات قبلی با هم درگیر و در نتیجه به علت تیراندازی با سلاح شکاری از سوی یکی از طرفین دعوی چند تن مصدوم و زخمی شده اند.

سرهنگ کاویانی با بیان اینکه در این درگیری ۴نفر از طرفین دعوی مصدوم و برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شده اند، تصریح کرد:از محل اختفای متهمان دستگیر شده تعدادی سلاح سرد شامل شمشیر و قمه کشف شد.

 وی تصریح کرد: با حضور به موقع پلیس عامل اصلی تیراندازی در مخفیگاهش در حوالی شهرستان پردیس شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه سوم این پلیس انتقال داده شد.

رییس پلیس امنیت عمومی تهران از معرفی متهمان  دستگیر شدگان به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر