کد خبر 535904

فرار راننده خودرو پس از تصادف با عابر پیاده

راننده این خودرو اگر اندکی درنگ می‌کرد و با اورژانس تماس می‌گرفت، اکنون این عابر پیاده زنده و در کنار خانواده اش بود.

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ احسان موُمنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اظهار داشت: به گفته شاهدان عینی حاضر در صحنه تصادف در ساعت ۱۱:۳۰ روز گذشته و در مسیر شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام (ره) پل جلال آل احمد، یک دستگاه سواری متواری به شدت با عابر پیاده‌ای که در حال عبور از عرض بزرگراه بوده برخورد می‌نماید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، پس از این حادثه متاسفانه عابر پیاده بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت می‌نماید.

مومنی افزود: بلافاصله پس از این حادثه عوامل منطقه ۲۳ پلیس راهور فاتب در محل حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند و گفته‌های شاهدان از نحوه این حادثه و مشخصات خودروی متواری را جهت انعکاس به مراجع قضایی ثبت و ضبط نمودند.

وی افزود: راننده این خودرو اگر اندکی درنگ می‌کرد و با اورژانس تماس می‌گرفت، اکنون این عابر پیاده زنده و در کنار خانواده اش بود.

موُمنی توصیه نمود: عابرین پیاده در هنگام عبور از عرض معابر حتماً از گذرگاه‌های عابر پیاده و یا از پل‌های هوایی عابر پیاده استفاده نمایند تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر