کد خبر 530802

نگاهی بر پرونده خرمدین‌ها؛

افشین خرمدین چطور از مرگ نجات یافت؟

معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از ماجرای نجات "افشین" برادر "بابک خرمدین" (کارگردان سینما که به تازگی به دست والدین خود به قتل رسیده بود)، در خانه‌اش پرده برداشت.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا ، سرهنگ وحید سلطانی پاجی روز سه شنبه در خصوص نجات معجزه آسای "افشین خرمدین" از مرگ ، بیان داشت: صبح یکشنبه اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران برای تحقیق، کارهای اجتماعی و مددکاری تصمیم داشت از خانواده بابک خرمدین تحقیقاتی را در خصوص بحث های اجتماعی انجام دهد.

وی اضافه کرد: به همین خاطر کارشناسان اجتماعی پلیس پیشگیری از ماموران کلانتری ۱۳۵ آزادی برای تماس با خانواده خرمدین درخواست کمک کردند.

سرهنگ سلطانی افزود: رییس کلانتری ۱۳۵ آزادی با توجه به اینکه هیچ شماره ای از خانواده خرمدین در اختیار نداشت برای انجام این تحقیق با نگهبان ساختمان بابک خرمدین در شهرک اکباتان تماس می گیرد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه صبح زود بوده و احتمال می رفت که "افشین"، در خانه باشد از نگهبان ساختمان درخواست می شود که به جلوی در خانه بابک خرمدین برود و شماره تماس برادر بابک را بگیرد.

معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری تهران اظهار داشت: نگهبان ساختمان با دستور رییس کلانتری به جلوی در خانه خانواده خرمدین در طبقه ششم رفت که متوجه باز بودن در خانه می شود و هرچه افشین را صدا می زند پاسخی نمی شوند.

وی اضافه کرد: نگهبان نگران از اتفاق تلخ دیگری در این خانه، وارد خانه شده و با افشین خرمدین که روی زمین افتاده بود روبرو می شود.

سرهنگ سطانی ادامه داد: نگهبان ساختمان با عوامل اورژانس و ماموران کلانتری تماس گرفت که در ادامه افشین خرمدین را که نیمه بیهوش شده بود به بیمارستان منتقل کردند.

وی عنوان داشت: اگر پلیس برای پیگیری پرونده در روند مسائل خانوادگی و اجتماعی کوتاهی کرده بود احتمال می رفت افشین در یک ماجرای تلخ به کام مرگ فرو رود.

 چندی پیش خبر شایعه خودکشی افشین خرمدین در فضای مجازی منتشر شد که پلیس  اعلام کرد در این زمینه باید مسئولان امر اظهار نظر کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • راضیه
  ۰ ۰

  کشور حسابی شیر توشیر شده ، دزدی می کنند پلیس بیخیال میگرده میگه باید شکایت از فردی خاص بکنی تا پیگیری بشه ، مردم به خاطر ترس از جانشون از خیر مالشون می گذرند، افرادی مثل خرمدین هم جای پلیس به مجازات می پردازند.

 • ناشناس
  ۱ ۰

  مرده شور قیافه این پدر ومادر بدجنس وخبیث وببره ما دیگه به خودمومونم اطمینان نداریم والله من مادرم مگه میشه من تاصبح چند بار بیدار میشم پسرمو نگاه میکنم میخابم همه میگن اتاقشو جدا کن پسرم هشت سالشه یک ثانیه تنهاش نذاشتم بعد از بیست ودوسال التماس ودعا خدا بهم بچه داده نگاش میکنم لذت میبرم جایش درد کنه میمیرم اصلا بچه جنایت کارم باشه مادر نمیتونه یه قصاب باشه اون یه شیطانه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  متاسفم.....همین