کد خبر 529418

تیرباران بوکسور ملی پوش و همسرش در جاده + عکس

راهزنانن مسلح با اسلحه به سمت خودروی ملی پوش سابق ایران تیراندازی کردند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از رکنا ، بامداد روز گذشته دو سارق مسلح به ملی‌پوش سابق بوکس و دارنده نشان برنز ۲۰۱۲ آسیا حمله کرده و قصد داشتند خودروی او را به سرقت ببرند.

 محمد نوری‌‎پور در این خصوص گفت: خودروی من پژو پارس بوده و به همراه همسرم که نوبت دکتر داشت قصد داشتیم به تهران برویم که در شهرستان دورود یک خودرو با چراغ خاموش به ما حمله و شلیک کرد.

وی ادامه داد: آنان با تفنگ ساچمه‌زنی به سمت ما شلیک می‌کردند و علاوه بر آسیب به خودرو، ساچمه‌های زیادی وارد سر و صورت خودم شده است.

نوری‌پور اضافه کرد: پس از آنکه سر و صورتم کامل خونین شده بود راهزنان فکر کردند که من را کشته‌اند و با شیون و زاری همسرم که می‌گفت شوهرم را کشتید، ترسیدند و آنجا را ترک کردند.

تیراندازی به سمت بوکسور ملی پوش ایران

این بوکسور لرستانی که سال گذشته نیز با تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کرد، افزود: پس از دقایقی چندین خودرو از راه رسیدند و من به بیمارستان رفتم اما دکترها گفتند امکان ندارد ساچمه‌ها را در بیاوریم و به مرور زمان خودشان خارج می‌شوند.

وی گفت: خدا را شکر هیچ کدام از ساچمه‌ها به همسرم برخورد نکرده و فقط از لحاظ روحی و اینکه آن صحنه وحشتناک را دیده، شرایط خوبی ندارد.

نوری‌پور بیان کرد: بلافاصله نیروی انتظامی شهرستان دورود کار تحقیقات را آغاز کرده و امیدوارم این راهزنان هرچه سریع‌تر شناسایی و دستگیر شوند.

33

1

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • امین
  ۱۵ ۹

  حالا بفرمائید مملکت ما امنیت دارد

 • ناشناس
  ۹ ۳

  ورودی و خروجی ها به جاده لرستان خیلی نا امنه

 • ناشناس
  ۱۵ ۲

  دیگه داریم میرسیم به زمان احمدشاه قاجار که توجاده ها مردم رو لخت میکردند...

 • ناشناس
  ۱۱ ۱

  خدا خواسته در چشمش نخورده اینهمه ساچمه

 • درود
  ۱۳ ۱

  خوب امنیت جاده ای داریم

 • ناشناس
  ۳ ۲۲

  حتمی کاری کرده که تیربارون کردنش وگرنه الکی به ادم حمله نمیکنن عین این ملی پوش زیاد داریم چرابه اونا حمله نمیکنن همشون مشهور تر پول دارتر

 • ناشناس
  ۱۱ ۱

  خدا آخرو عاقبت ما رو با اینهمه آدمهای نالایق و بی کفایت که همه در راس امور هستند به خیر کند