کد خبر 529094

انگیزه های پدر بابک خرمدین در قتل دختر و دامادش + عکس

ناپدید شدن خواهر بابک خرمدین بود که دوستان آرزو خرمدین پس از افشای قتل فجیع بابک پیگیر ماجرا بودند و فرضیه به قتل آرزو می دادند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از رکنا ، صبح روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ بود که تکه های جسد یک مرد در سطل زباله ای در فاز ۳ شهرک اکباتان پیدا شد و تیم های جنایی برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند.

پیدا شدن جسد مثله شده بابک خرمدین

ماموران جسد تکه تکه شده را به پزشکی قانونی منتقل کردند و خیلی زود مراموران از روی انگشت های جسد کشف شده پی بردند که جسد متعلق به بابک خرمدین کارگردان سرشناس است و همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران برای بررسی موضوع به خانه پدری بابک خرمدین رفتند و در همان ابتدا پدر و مادر بابک خرمدین به قتل فجیع پسرشان اعتراف کردند.

پدر و مادر بابک خرمدین

پدر و مادر بابک خرمدین در اعترافاتشان عنوان کردند بابک ما را اذیت می کرد و دیگر از رفتارهای او خسته شده بودیم به همین خاطر تصمیم به قتل گرفتیم و در ابتدا در غذایش داروی بیهوشی ریختیم و سپس او را به قتل رساندیم و برای بیرون بردن جسد مجبور شدیم جسد را تکه تکه کنیم.

اعتراف به قتل داماد و دختر خانواده

مادر بابک خرمدین به دوستان آرزو در داستانسرایی های عجیبی گفته بود که دخترم به کشور ترکیه سفر کرده است و این در حالی بود که آرزو به بیماری ام اس مبتلا بوده و روز به روز وضعیت او بدترشده بود به حدی که آرزو ۴۰ ساله قادر به باز کردن صفحه اینستاگرام خود نبوده و در آخرین روزها دوستان آرزو برای او صفحه اینستاگرام باز کرده بودند.یکی از دوستان آرزو گفت: آرزو ناپدید شده بود و مادرش همیشه می گفت که آرزو به ترکیه سفر کرده است و هیچ شماره تماسی از او ندارد و با توجه به اینکه آرزو خرمدین به بیماری ام اس مبتلا بود مادرش ادعا می کرد که با همسرش  فریبرز ۵۵ ساله به این سفر رفته و این در حالی بود که خیلی وقت بود از همسر آرزو خبری نبود.تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه صبح روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه پدر و مادر بابک خرمدین به قتل داماد و دخترشان در سال ۹۷ اعتراف کردند.

پدر بابک خرمدین در اعترافاتش ادعا کرده که دامادش به خاطر اعتیادی که داشته دخترش آرزو را کتک می زده و به همین خاطر او را به قتل رسانده و جسدش را تکه تکه کردند و در ادامه دخترشان را بعد از مدتی به خاطر مسائل اخلاقی به قتل رسانده و جسد دخترمان را نیز با همدستی همسرم تکه تکه کردیم.

بنا بر این گزارش، خانواده داماد خرمدین در این سالها بارها به اداره پلیس آگاهی تهران مراجعه و پیگیر برادرشان بودند و پرونده در حال تحقیقات بود تا اینکه پدر و مادر بابک خرمدین به قتل داماد و دخترشان اعتراف کرد.

قتل خانوادگی بابک خرمدین از زبان رییس پلیس تهران

سردارحسین رحیمی با اشاره به اینکه پیرو تحقیقات صورت گرفته از والدین بابک خرمدین که به قتل پسر خود اعتراف کرده بودند این دو نفر به دو فقره قتل دیگر اعتراف کردند، گفت: در تحقیقات صورت گرفته پدر و مادر بابک خرمدین لحظاتی قبل به قتل دختر ۴۹ ساله و داماد ۵۵ ساله خود به شیوه خوراندن دارو بیهوش کننده و مثله کردن اجساد با انگیزه های اخلاقی و موادمخدر اعتراف کردند.

وی افزود: موضوع توسط کارآگاهان پلیس آگاهی فاتب در حال پیگیری است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی
    ۲ ۲

    اینا دیگه کین خدایی یاابوالفضل