کد خبر 528159

سرقت ۵ میلیاردی در پوشش پرستار

سرکلانتر هفتم از دستگیری یک زن سارق با پوشش پرستار سالمندان در خیابان وحدت اسلامی خبر داد و گفت: متهم از ۵ سالمند بیش از ۵ میلیارد ریال اموال با ارزش سرقت کرده بود.

 به گزارش اقتصاد آنلاین ، سرهنگ دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: با وقوع چند فقره سرقت از منزل سالمندان توسط یک پرستار زن، پرونده برای شناسایی سارق در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: پس از چندین روز کار اطلاعاتی، ماموران انتظامی با استفاده از شگرد‌های خاص پلیسی سرنخ‌هایی از سارق حرفه‌ای را به دست آوردند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: زن سارق در پوشش پرستار با استفاده از قرص خواب آور سالمندان را به خواب می‌برده و وسایل آن‌ها سرقت می‌کرده است.

این مقام پلیسی افزود: ماموران پلیس پس از شناسایی سارق حرفه‌ای و با اخذ مجوز قضائی، زن سارق را در مخفیگاه خود واقع در خیابان "وحدت اسلامی" دستگیر کردند وموفق به کشف تعداد زیادی قرص خواب آور از خانه سارق شدند.

سرهنگ جلیلیان گفت: متهم در بازجویی‌هایی پلیسی به ۵ فقره سرقت معترف شد و مال باختگان این سارق حرفه‌ای را شناسایی کردند.

سرکلانتر هفتم درپایان با بیان اینکه ارزش ریالی اموال سرقت شده توسط کارشناسان بیش از ۵ میلیارد ریال برآورد شده است، اظهار کرد: کشف جزئیات پرونده و سرقت‌های احتمالی دیگر در دستور کار قرار دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر