کد خبر 525279

یک مقام مسئول خبر داد؛

گردش حساب ۳۲میلیارد تومانی پسر ۴ساله کرمانشاهی!

فرمانده انتظامی استان از دستگیری شخصی در کرمانشاه خبر داد که با افتتاح حساب به نام کودک ۴ ساله خود اقدام به ۳۲۰ میلیارد ریال پولشویی کرده بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صداوسیما، علی اکبر جاویدان در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادیراز گردش مالی ۳۲۰ میلیارد ریالی کودک ۴ ساله کرمانشاهی استان در راستای مبارزه با پولشویی، فرار‌های مالیاتی و دیگر جرائم اقتصادی، ضمن هماهنگی با مقام قضائی و همکاری بانک‌های استان نسبت به کنترل حساب یکسال اخیر افراد زیر ۱۵ سال اقدام کردند.

وی افزود: پلیس امنیت اقتصادی در جریان بررسی‌های انجام شده، به حساب کودک ۴ ساله‌ای برخورد کرد که گردش مالی حساب یکسال اخیر وی حدود ۳۲۰ میلیارد ریال بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: ماموران در گام بعدی به سراغ افتتاح کننده حساب که پدر کودک بود، رفته و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این شخص جهت صادرات کالا از بازارچه‌های مرزی از حساب پسرش استفاده و برای فرار از پرداخت مالیات آن را به اداره مالیات معرفی نکرده است.

جاویدان گفت: این شخص پس از لو رفتن پولشویی ۳۲۰ میلیارد ریالی خود و با هماهنگی مقام قضائی جهت انجام امور مالیاتی به اداره کل مالیاتی استان معرفی شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۵ ۰

    ببینم آیا خود مسئولین که کاسب هستن مالیات میدن؟صد در صد نه.آیا حسابهای خودشون که چندصد میلیارد تومن تو حسابشونه،رصد میشه؟

  • عباسی
    ۰ ۰

    از این جورچیزها زیاد فقط زرنگی میخواد تا پیدا کنن