کد خبر 515466

دعوای شدید بخاطر نوبت آرایشگاه +فیلم

درگیری فیزیکی شدید دو مشتری بر سر نوبت پیرایش موجب بی نظمی و بهم ریختگی در آرایشگاه شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از  رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه درگیری فیزیکی مشتریان در یک آرایشگاه مردانه را به تصویر می‌کشد. این اتفاق پس از آن رخ داد که دو مشتری بر سر نوبت با هم درگیر شدند. در این درگیری که در ماه نوامبر رخ داد، اما ویدئوی آن اکنون منتشر شده است مشتری‌ای با نام «میلاد گرابیک» با یک مشتری دیگر که مردی میانسال بود گلاویز شدند. این مرد ۳۱ ساله پس از نشستن روی صندلی آرایشگاه با یک مرد ۵۳ ساله درگیر شد.

این دو که در ابتدا به صورت لفظی با هم درگیر شده بودند در ادامه به صورت فیزیکی به سمت یکدیگر هجوم بردند. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود که مشتری جوان چند ضربه مشت به صورت مرد میانسال وارد می‌کند. این در حالی بود که آرایشگران و سایر مشتریان تلاش کردند تا این دو نفر را از هم جدا کرده و به درگیری خاتمه دهند. آقای گرابیک پس از این درگیری آرایشگاه را ترک کرده بود.

محل وقوع درگیری آرایشگاه هایدنز در گراویهن واقع در منطقه پرث استرالیا بود. پس از این درگیری پلیس گرابیک را شناسایی و دستگیر کرد. او طبق حکم دادگاه بدوی اجازه نزدیک شدن به ۱۰۰ متری آرایشگاه محل وقوع درگیری و همچنین فرد مضروب را ندارد. گرابیک که اکنون با قرار وثیقه آزاد شده است ممکن است به ۱۰ سال زندان محکوم شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    مرد مسن مقصر بود