کد خبر 512530

استخدام منشی بهانه‌ای برای آزار دختر جوان

رئیس یک شرکت بازرگانی که به بهانه استخدام منشی به دختر جوانی تعرض کرده بود از سوی قضات شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز بازداشت شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت دختر 24 ساله‌ای به نام مینا به اداره پلیس آگاهی استان البرز شروع شد. این دختر جوان با مراجعه به اداره پلیس گفت: با دیدن آگهی استخدام منشی در یک شرکت بازرگانی به آنجا مراجعه کردم اما رئیس شرکت به بهانه مصاحبه کاری و پس از خوراندن یک فنجان چای که من نمی‌دانستم در آن مواد خواب‌آور وجود دارد مرا بی‌هوش و به من تعرض کرد.

 درپی اظهارات این دختر جوان و تأیید مدارک پزشکی قانونی مرد 61 ساله دستگیر شد.

وی پس از دستگیری به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز منتقل شد و تحت بازجویی قرار گرفت. در آغاز جلسه دختر جوان به عنوان شاکی این پرونده در برابر قضات ایستاد و با اشاره به متهم گفت این فرد زمانی که من برای استخدام به دفترش مراجعه کرده بودم مرا بی‌هوش کرد و مورد آزار و اذیت قرار داد.  حالا از قضات دادگاه می‌خوام او را به اشد مجازات محکوم کنند.

سپس متهم به دستور رئیس دادگاه پشت میز محاکمه ایستاد و گفت: من اتهام خود را قبول ندارم این دختر سعی دارد از من اخاذی کند. آنگاه قاضی قرص‌های خواب‌آوری که مأموران پلیس از دفتر او پیدا کرده بودند را به متهم نشان داد و گفت: این قرص‌ها را برای چه در محل کارت نگه می‌داشتی؟

متهم که ترسیده بود منکر شد و گفت که قرص‌ها مال من نیست. اما در ادامه با توجه به مدارک کشف شده از محل کار متهم دستور بازداشت وی برای تحقیقات بیشتر صادر شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۴ ۶

  این خانم محترم نمی بایست تنهایی برای استخدام مراجعه کند. چرا هشدارهای پلیس را جدی نمی گیرند

 • ناشناس
  ۷ ۰

  این نه اولیه نه آخری مملکت ما هزاران دختر اینجوری بهشون با قرص و بی قرص تعرض میشه و خیلیا از ترس آبروشون پنهان میکنن

 • ناشناس
  ۶ ۰

  اگه قانون محکم باشه دیگه ازغلطانمیکنن

 • بافز از اصفهان
  ۹ ۰

  باید به اشد مجازات برسد چون علاوه بر جرمش دید جامعه را نسبت به شرکتهای خصوصی بد بین میکند استرس در جان همه می انداره

 • احمدمحمودی
  ۴ ۲

  این مرد61ساله معترض به آن دخترخانم یک فرد بیماراست وباید به حبس ابد محکوم شده تادیگران ازتعرض اودرامان باشد ضمنن صداوسیماباید قبل ازاخباریاسریال های پربیننده بمدت چندثانیه به خانواده ها تذکربدهد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  تا کی سادگی و حماقت . تا کی سر زیر برف کردن . میلیونها و هزاران اتفاق از این بدتر افتاده هیچ کاری نکردن . این همه جرم و فحشا در مملکت فلاکت زده روز به روز در حال انجام

 • سمیرا
  ۰ ۰

  درپاسخ به کسی که گفتن نباید به تنهایی مراجعه میکرد قبول دارم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اینها و امثال این گرگ 61 ساله پست و حیوان هستند