کد خبر 512397

دختر جوان در تعقیب و گریز پلیس تیر خورد!

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از ماجرای تیر خوردن دختری جوان در جریان تعقیب و گریز پلیس با سارقان در منطقه سردار جنگل خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران درباره فیلم‌های منتشر شده مبنی بر تیر خوردن دختری جوان در یک تعقیب و گریز پلیسی عنوان کرد: همکاران من در کلانتری 140 باغ فیض پس از بررسی پلاک یک خودرو، متوجه سرقتی بودن آن شدند و تعقیب و گریز طولانی با سارقان انجام شد.

ویافزود: در ادامه این تعقیب و گریز هم از سمت پلیس و هم از سمت متهمان تیراندازی صورت گرفت، در این بین یک دخترخانم جوان که همراه با مادرش در خیابان حضور داشت، مجروح شد که همکاران بنده به علت مجروح شدن این خانم،تعقیب و گریز را رها کرده و این دختر جوان را به بیمارستان رساندند.

رحیمی تصریح کرد:حال وی رو به بهبود است.ما به دنبال سارقان هستیم و اطلاعاتی خوبی را از آنها به دست آورده‌ایم.این موضوع که عنوان می‌شود این دختر خانم و مادرش توسط سارقان گروگان گرفته شده بودند، صحت ندارد و خانواده وی در ابتدا کمی احساسی صحبت کردند.

وی در انتها گفت: به محض اطلاع از این حادثه دستور دادم که این دختر جوان با هزینه نیروی انتظامی و بهترین پزشکان درمان شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر