کد خبر 492625

آتش‌‌سوزی کارگاه طلاسازی در بازار تهران +عکس

کارگاه طلاسازی در بازار تهران طعمه آتش شد و بر اثر این حادثه خسارت زیادی به این کارگاه وارد آمد.

  به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، ساعت 9:44 صبح امروز در پی تماس ساکنان یک ساختمان چهار طبقه مسکونی با سامانه 125 مبنی بر آتش‌سوزی در ساختمان مذکور، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله و همزمان، آتش‌نشانان ایستگاههای یک، 67، چهار و گروه امداد و نجات یک به همراه خودرو پشتیبانی از جمله خودرو حامل دستگاه‌های تنفسی را به محل حادثه واقع در چهارراه گلوبندک، کوچه مستفی روانه کرد.

علیرضا جبارزاده؛ معاون منطقه پنج عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه مسکونی بود که یکی از واحدهای مسکونی آن در طبقه دوم به کارگاه طلاسازی تبدیل شده بود.

وی افزود: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل آتش‌سوزی با رفتن به طبقه دوم مشغول خاموش کردن شعله‌های آتش شدند و پس از قطع برق و گاز ساختمان و مجهز شدن به تجهیزات حفاظت فردی، در قالب دو گروه، عملیات خود را آغاز کردند.

معاون منطقه پنج عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران ادامه داد: یک گروه از آتش‌نشانان با استفاده از لوله‌های آبدهی توانستند شعله‌های آتش را مهار و کاملاً خاموش کنند و گروه دیگر نیز به جست‌وجو داخل طبقات ساختمان پرداختند که هیچ فرد محبوس شده‌ای میان دود و حرارت پیدا نشد.

به گفته وی خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ بر اثر این آتش‌سوزی خسارت زیادی به این کارگاه وارد شد که کارشناسان آتش‌نشانان پس از خاموش شدن آتش‌سوزی به بررسی علت بروز این حادثه و نیز برآورد خسارت وارده پرداختند.

444444444

88888888

7777777

66666

22222

9999

بیشتر بخوانید
ارسال نظر