کد خبر 444829

افشای راز جنایت دو قاچاقچی در چهار باغ

دو قاچاقچی موادمخدر که به بهانه معامله مواد یک فروشنده مواد مخدر را به‌قتل رسانده بودند صبح دیروز پس از دستگیری به جنایت خود اعتراف کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، سرهنگ محمد نادر بیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز در تشریح این خبر  گفت: روز 28 اردیبهشت امسال مأموران گشت کلانتری چهارباغ کرج جسد مرد جوانی را که با ضربات جسم سخت به سرش به قتل رسیده بود در یک خودروی پیکان رها شده کنار خیابان پیدا کردند.

در حالی که تلاش برای شناسایی هویت مقتول ادامه داشت خانواده‌ای با مراجعه به کلانتری آبیک از ناپدید شدن مرد 41 ساله‌ای به نام هاشم خبر دادند در ادامه این خانواده با مشاهده جسد کشف شده بلافاصله او را شناسایی کردند.

بدین ترتیب تیم ویژه‌ای از کارآگاهان جنایی تحقیقات خود را برای شناسایی عامل یا عاملان این جنایت آغاز کردند و در نخستین گام به بررسی تلفن همراه مقتول پرداختند که مشخص شد آخرین تماس‌های تلفنی وی با فردی به نام امیر بوده است. با شناسایی هویت امیر، وی دستگیر شد و در حالی که نخست منکر اطلاع از سرنوشت مقتول بود اما خیلی زود لب به اعتراف باز کرد و گفت: من و دوستم ارسلان از مدتی قبل به‌خاطر اختلاف مالی با هاشم قصد تنبیه او را داشتیم به‌همین خاطر روز حادثه به بهانه معامله مواد مخدر او را از محل زندگی اش که آبیک کرج بود به چهارباغ کشاندیم و تا توانستیم کتکش زدیم اما قصد ما کشتن او نبود در میان درگیری ضربه‌ای با جسم سخت به سرش زدیم که ناگهان روی زمین افتاد و متوجه مرگ او شدیم بسرعت جسد هاشم را به داخل خودروی پیکان دوستم که البته سرقتی بود منتقل کردیم وبا خودروی پراید هاشم از محل فرار کردیم. با اعترافات امیر 37 ساله، ارسلان 34ساله نیز دستگیر شد و پس‌از اعتراف به جنایتی که مرتکب شده بودند به اتهام قتل عمد روانه زندان شدند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر