کد خبر 441755

سفرهای مرگبار در تعطیلات

سفرهای جاده‌ای در تعطیلات عید فطر ۲۰ سانحه رانندگی و ۱۶ کشته و ۱۰۴ مصدوم در پی داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، در تعطیلات عید فطر در ۱۲ استان کشور، 20 تصادف رخ داد که در مجموع ۱۰۴ نفر مصدوم و ۱۶ نفر فوت شدند.

تصادف با الاغ

در یکی از این حوادث که ساعت ۰۲:۳۴ بامداد دوشنبه رخ داد یک خودرو سواری کیا سورنتو بر اثر برخورد با الاغ منحرف شد و با پژو ۴۰۵ تصادف کرد. سرهنگ مهدی نیکبخت، رئیس پلیس راه هرمزگان درباره جزئیات حادثه گفت: این تصادف باعث واژگونی خودرو ۴۰۵ و آتش گرفتن خودرو شد که سه کودک در محل سوختند و دو زن نیز مصدوم شدند.

آتش گرفتن دو خودرو

مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور نیز درباره حادثه دیگری گفت: بامداد یکشنبه در اتوبان امیرکبیر مسیر نطنز به کاشان و در ۲۰ کیلومتری کاشان سانحه دیگری رخ داد که دو خودرو پژو 405 و پرشیا با هم تصادف کردند این حادثه منجر به سوختن هردو خودرو، جان‌باختن ۶ نفر از سرنشینان خودرو پژو ۴۰۵ و دو سرنشین پژو پرشیا شد.

سانحه رانندگی در میانه

تصادف خودرو ال 90 با پراید در جاده قره آغاج میانه جان دو نفررا گرفت. دراین سانحه که ظهر روز دوشنبه در 30 کیلومتری قره آغاج، رخ داد تیم‌های اورژانس از پایگاه‌های شیویار، قره آغاج و بارگاه بلافاصله به محل تصادف اعزام شدند و بررسی اولیه مصدومان، نشان داد که 2 سرنشین پراید در دم فوت کردند و 5 مصدوم این سانحه پس از رهاسازی به بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) قره آغاج انتقال پیدا کردند.

ارسال نظر