کد خبر 438297

جنایت در مغازه ضایعات فروشی

همزمان با کشف جسد راننده لیفتراک در یک مغازه ضایعات فروشی، تحقیقات تیم جنایی برای رمزگشایی از این قتل آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، ساعت 10:30 شنبه 20 اردیبهشت، مأموران کلانتری 151 یافت آباد از قتل مرد میانسالی باخبر شدند.

محل جنایت مغازه ضایعات فروشی در بازار آهن بود و تیم جنایی بلافاصله راهی محل حادثه شدند. با ورود به مغازه تیم تحقیق با جسد مرد 40 ساله‌ای مواجه شدند که با ضربات جسم نوک تیز مانند چاقو به قتل رسیده بود.

بررسی  متخصصان پزشکی قانونی در محل، این احتمال را مطرح کرد که از زمان جنایت  15 ساعت گذشته باشد.

کارگر جوانی که جسد را پیدا کرده و گزارش آن را به پلیس داده بود در تحقیقات گفت: ساسان - مقتول- تنها زندگی می‌کرد و چون جا و مکان  نداشت، صاحب این مغازه به او اجازه داده بود که شب‌ها داخل همین مغازه  ضایعات فروشی  بخوابد. ساسان  راننده لیفتراک بود و خرج و مخارج زندگی‌اش را از این راه تأمین می‌کرد.

 پنجشنبه گذشته صاحب مغازه از ساسان خواست کاری برایش انجام دهد که قرار شد وی روز جمعه هم برای ادامه کار بیاید، ولی وقتی خبری از ساسان نشد  نگران شدیم و به مغازه آمدیم. در مغازه باز بود و جسد ساسان داخل مغازه افتاده بود.

دوربین‌های مداربسته

در ادامه تحقیقات تیم جنایی به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداختند. دوربین‌ها نشان می‌داد که دو مرد جوان وارد مغازه شده‌اند اما باتوجه به اینکه هوا رو به تاریکی بود، خروج آنها مشخص نبود.

تصویر دو مرد جوان به عنوان تنها مظنونین پرونده به دست آمد و بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی دستور شناسایی و دستگیری آنها و همچنین شناسایی خانواده مقتول را  صادر کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر