کد خبر 437060

سرقت‌های مرد زندانی در مرخصی کرونایی

موبایل قاپ حرفه‌ای که ۲۴ سال محکومیت در پرونده‌اش دارد، پس از مرخصی از زندان در ایام کرونا ۲۰ فقره گوشی موبایل سرقت کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، سرهنگ علی اصغر خانی رئیس کلانتری 190 خزانه گفت: در پی وقوع چندین فقره موبایل قاپی در محدوده کلانتری 190 مجیدیه موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و تیمی از مأموران تجسس و عملیات کلانتری با انجام تحقیقات پلیسی از مال باختگان و بررسی صحنه سرقت دریافتند، سرقت‌ها توسط یک موتورسوار با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی صورت گرفته است و سارق از خانم‌هایی که در حال مکالمه با تلفن همراه بودند سرقت کرده است.

وی افزود: مأموران در ادامه تحقیقات به محل‌هایی که سرقت‌ها انجام شده بود مراجعه کرده و در حال به دست آوردن اطلاعات دقیق‌تر از متهم بودند که ناگهان متوجه سروصدا شدند و وقتی خود را به محل رساندند سارقی را دیدند که به محاصره مردم درآمده است. مرد شرور که قصد سرقت داشته هنگام فرار تعادلش به هم خورده و به زمین افتاده و بعد هم در محاصره مردم درآمده بود. مرد شرور که قصد داشت با استفاده از سلاح سرد از محل متواری شود با حضور به‌موقع پلیس خلع سلاح و دستگیر شد. در تحقیقات پلیسی متهم 32 ساله به 20 فقره موبایل قاپی اقرار و اظهار کرد: بیش از 10 بار به زندان رفته ام. 5 سال پیش به‌ دلیل 45 فقره سرقت و حمل موادمخدر به 24 سال حبس محکوم شدم و حالا هم در مرخصی دوران کرونا هستم.

سرهنگ خانی بیان کرد، تحقیق در خصوص کشف جزئیات پرونده و شناسایی مال باختگان ادامه دارد و متهم به مرجع قضایی معرفی شد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    خب، این که مثل روز روشن بود!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری