{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 429105

پسر جوانی که به طرفداری از دوست قدیمی اش وارد یک دعوا شده بود با ضربه قمه به قتل رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، ساعت 9 شب 15 فروردین مأموران کلانتری 132 نبرد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مشکوک پسر جوانی خبر دادند.

با اعلام این خبر بلافاصله تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد. در بررسی های اولیه مشخص شد پسر 19 ساله به نام مهرداد براثر ضربه جسم نوک تیز به ناحیه کتف و براثر شدت خونریزی جان خود را از دست داده است.

در تحقیق از دوستان مهرداد هویت عامل جنایت به نام پیام  29 ساله شناسایی شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت در کمتر از ۲۴ ساعت متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

پیام در تحقیقات اولیه به قتل اعتراف کرد و گفت : مدتی بود که با کوروش و امیردو نفراز بچه محل هایم کری خوانی داشتیم. روز 14 فروردین من داخل مغازه پدرم بودم که کوروش و امیر به آنجا آمدند و باهم درگیر شدیم. با وساطت اهالی محل درگیری مان پایان گرفت وآنها آنجا را ترک کردند.

اما  شب حادثه، من مقابل مغازه پدرم بودم که این بارکوروش و امیر به همراه مقتول و چند نفر از دوستانش به سراغم آمدند. من هم به دوستانم خبر دادم و درگیری  آغاز شد.

در این میان مقتول به طرفداری از دوستانش به من حمله کرد و من هم  با قمه ای که د دست داشتم ضربه ای به او زدم. با اعتراف متهم جوان به جنایت او با قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس جنایی، در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری