{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 421603

خانواده یک راننده مسافربر که از سوی دو مسافرش کشته شده بود باتوجه به اینکه عاملان قتل شناسایی نشدند با مراجعه به دادگاه خواهان دریافت دیه از بیت‌المال شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، 8 فروردین سال 96 مرد 59 ساله‌ای سوار بر خودرواش برای بنزین زدن از خانه بیرون رفت.

 دو ساعتی از رفتن مرد میانسال گذشته بود که او با خانواده‌اش تماس گرفت و در حالی که حالش وخیم بود گفت که از سوی دو نفر با چاقو مجروح شده و او را به بیمارستان شهدای هفتم تیر انتقال داده‌اند.بدنبال اعلام این خبر خانواده پرویز بلافاصله راهی بیمارستان شدند اما قبل از رسیدن آنها مرد میانسال جان خود را از دست داده بود. موضوع این جنایت به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد. در تحقیقات از شاهدان که مرد میانسال را به بیمارستان انتقال داده بودند مشخص شد که پرویز به آنها گفته دو مسافری که سوار خودرواش کرده بود او را زخمی و خودرواش را نیز سرقت کرده‌اند.

 به دستور بازپرس جنایی شماره پلاک خودرو پراید به کلیه واحدهای گشت پلیس اعلام شد. دو روز پس از این جنایت خودرو مقتول در پاکدشت درحالی کشف شد که پول و وسایل داخل آن به سرقت رفته بود.تحقیقات برای شناسایی عاملان این جنایت ادامه داشت اما با گذشت 2 سال از قتل باتوجه به اینکه قاتلان شناسایی نشده‌اند، خانواده مقتول به دادسرا آمده و دیه از بیت المال خواستار شدند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری