کد خبر 419323

شبح قرمز در غرب پایتخت دستگیر شد

رئیس کلانتری ۱۳۷نصر از دستگیری یکی از اعضای باند ۲نفره زورگیران غرب پایتخت که به شبح قرمز مشهور بود خبر داد و گفت: سارقان با موتورسیکلت قرمز رنگ از مال باختگان زورگیری می‌کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ ابراهیم قاضی پور اظهارداشت: در پی دریافت تعدادی شکایت مبنی بر زورگیری و سرقت موبایل توسط دو جوان موتورسوار در نزدیکی پارک ستارخان تحقیقات ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳۷ نصر قرار گرفت.

کلانتر محله نصر گفت: در پایش های اطلاعاتی و بررسی اظهارات شاکیان، مشخص شد که متهمان سوار بر یک دستگاه موتور سیکلت قرمز رنگ و پرسه زنی در خیابان های خلوت با تهدید سلاح سرد، تلفن همراه مال باختگان را زورگیری و به سرعت از محل متواری می شوند.

وی با بیان اینکه تعدادی از مال باختگان موفق شده بودند چهره سارقان را به خاطر بسپارند، افزود: مشخصات سارقان در اختیار تیم های گشت کلانتری برای شناسایی و دستگیری متهمان قرار گرفت.

رئیس کلانتری ۱۳۷ نصر ادامه داد: روز گذشته مامور گشت موتور سوار کلانتری در محدوده خیابان نصر هر دو سارق را سوار بر موتورسیکلت قرمز رنگ مشاهده کردند و عملیات مهار و دستگیری سارقان آغاز شد.

قاضی پور تصریح کرد: تعقیب و گریز متهمان تا عوارضی قدیم تهران – کرج ادامه داشت تا اینکه مامور پلیس برای جلوگیری از متورای شدن متهمان چند تیر هوایی شلیک و ماموران موفق شدند ترک نشین موتورسیکلت را دستگیر ولی راکب موتورسیکلت از محل متواری شد.

این مقام پلیسی با اشاره به این که تاکنون تعداد ۴ تن از مال باختگان سارق را شناسایی کرده اند، اضافه کرد: تحقیقات پلیسی برای دستگیری موتورسوار و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر