{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 418447

رییس پلیس راه البرز از سقوط ۲ فقره بهمن در جاده کرج - چالوس در محدوده این استان خبر داد و به رانندگان توصیه کرد ازسفرهای غیرضرور در این مسیر خودداری شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ رضا گودرزی روز پنجشنبه  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سقوط بهمن در مناطق امام چشمه و پیچ آئینه  جاده کندوان رخ داد  که به کسی آسیب وارد نشد. ماموران راهداری به سرعت عملیات پاکسازی را آغاز کردند.

وی ادامه داد:  این حادثه در محدوده پیچ ژنرال رخ داده و هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشته است.

درپی اولین حادثه سقوط بهمن  محل بلافاصله پاکسازی شد و تلاش  ماموران راهداری و پلیس راه  برای بازگشایی مسیر از دومین حادثه سقوط بهمن ادامه   دارد.

ماموران راهداری، پلیس راه و هلال احمر در مناطق مختلف جاده کرج -چالوس برای خدمات رسانی به مردم مستقر هستند , با توجه به احتمال سقوط بهمن در این محور، مسافران در محدوده های بهمن گیر به ویژه در محدوده سه راه دیزین و خرگوشدره توقف نکنند.

علاوه بر زنجیر چرخ سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان بایدمدنظر قرار دهند.

همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه به رانندگان است.

شب گذشته نیز سقوط سنگ برروی یک دستگاه خودرو در جاده کرج - چالوس سبب مرگ سرنشین آن شد.

گودرزی گفت: پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل در تمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظرمستقر شده است.

 استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری کرج -چالوس درمحدوده استان البرز قراردارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری