{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 413214

رئیس پلیس فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان از توقیف یک محموله طلای قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در بازرسی از بار یک مسافر خروجی خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس سرهنگ ذبیح اله دلاور اظهار داشت: ماموران پلیس مستقر در گیت بازرسی فروگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان با دقت نظر و هوشیاری بالای خود حین کنترل و بازرسی وسایل بار یکی ازمسافران خروجی متوجه مورد مشکوکی در آن شده و بلافاصله وسایل بار این مسافر را مورد بازرسی دقیق تر قرار دادند.

17

وی افزود: در این عملیات، ماموران موفق شدند ۶۰۵ گرم طلای فاقد مجوز و قاچاق که به شکلی ماهرانه در داخل کیف جاسازی شده بود را کشف کنند.

سرهنگ دلاور با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله طلای قاچاق را ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال برآورد کردند اظهار داشت: مسافر مذکور قصد داشت این مقدار طلاجات را به صورت قاچاق به یکی از کشورهای خارجی منتقل کند که با هوشیاری ماموران در انجام نقشه خود ناکام ماند.

رئیس پلیس فرودگاه شهید بهشتی اصفهان از توقیف طلاهای قاچاق و تشکیل پرونده قضائی برای فرد متهم خبر داد و گفت: ماموران پلیس فرودگاه با دقت و تیزهوشی بالا و استفاده از دستگاه های مُدرن مراقب هرگونه ورود و خروج غیر قانونی و قاچاق کالا هستند و اجازه سؤ استفاده به مجرمان نمی دهند

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    محموله! 605 گرمی!؟؟ این میزان طلا که الان به خیلی ها آویزان است.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری