{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 405708

پسر جوانی که به خاطر دوستی با یک دختر طلاهای مادرش را سرقت کرده بود، صبح دیروز به‌همراه مادرش با اتهام آدم ربایی از سوی همان دختر در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، چندی قبل پسرجوانی به‌نام وحید که از خانواده ثروتمندی بود با دختری به‌نام نرگس دوست شد. دختر جوان که خود را پولدار معرفی کرده بود بعد ازمدتی از وی خواست تا با هم به خارج از کشور بروند اما وحید که به‌دلیل بدهی بانکی حساب‌هایش مسدود شده بود به او گفت نمی‌توانم از خانواده‌ام پولی بگیرم اما نرگس پیشنهاد سرقت طلاهای مادر و مادربزرگ وحید را مطرح کرد که با طرح نقشه‌ای این کار اجرایی شد.

بعد از سرقت و فروش طلاهای مادر و مادربزرگ وحید 75 میلیون تومان نصیب این دو جوان شد و وحید به‌خاطر اینکه حساب‌هایش مسدود بود پول‌ها را به نرگس داد اما دختر جوان پس از دریافت پول‌ها ناگهان ناپدید شد و دیگر پاسخگوی تماس‌های وحید نبود.

پیگیری چند هفته‌ای وحید برای یافتن نرگس راه به جایی نبرد و وی در این مدت متوجه شد که نرگس دختری بی‌پول و فقیر بوده و دروغ‌هایش برای وی برملا شد. بنابراین وحید با شرمندگی ماجرای سرقت طلاها را به مادرش گفت و از او کمک خواست. سرانجام بعد از مدتی تلاش‌های مادر و پسر نتیجه داد و خانه نرگس را در پاکدشت پیدا کردند و از او خواستند که پول طلاها را برگرداند اما دختر جوان 30 میلیون تومان آن را پس داد و مدعی شد 45 میلیون تومان را پول پیش خانه داده و اگر این پول را بگیرد دیگر جایی برای زندگی ندارد. وحید و مادرش هم فرصتی را تعیین کردند تا مابقی پول را از نرگس بگیرند اما یک ماه بعد آنها در کمال ناباوری با شکایت نرگس به اتهام آدم ربایی و اخاذی 30 میلیونی بازداشت شدند.

این مادر و پسر صبح دیروز در شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند و در حالی که منکر آدم ربایی بودند همه جزئیات این پرونده را برای قاضی بازگو کردند. البته دختر جوان که شاکی پرونده بود در دادگاه حضور پیدا نکرد.

قضات دادگاه نیز پس از شنیدن اظهارات و ادعاهای متهمان پرونده برای صدور حکم وارد شور شدند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری