کد خبر 383803

جوان مهمان قربانی جنایت مسلحانه شد

چهار برادر که بر سر ارثیه اختلاف داشتند با یکدیگر درگیر شدند که در این میان مهمان یکی از برادران با شلیک گلوله های شکاری در مشهد به قتل رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خراسان، اوایل شب گذشته، نیروهای کلانتری سپاد مشهد از قتل جوان 30 ساله ای با شلیک گلوله های ساچمه ای خبر دادند.

به دنبال دریافت این خبر بلافاصله قاضی کاظم میرزایی عازم محل شهرک نوید (محل جنایت) شد و به این ترتیب تحقیقات قضایی در این باره ادامه یافت.

بررسی های مقدماتی حاکی از آن بود که چهار برادر به دلیل اختلاف بر سر ارثیه در فروردین گذشته با یکدیگر درگیر شده اند که دامنه این اختلافات تاکنون ادامه داشته است.

یکی از برادران که در منزل مورد اختلاف سکونت داشت به مقام قضایی گفت: برادرم با من تلفنی تماس گرفت و من پاسخ تلفن را ندادم تا این که حدود ظهر صدای در آمد.

من خواب بودم و دوستم که مهمانم بود برای گشودن در رفت. در همین لحظه ناگهان صدای شلیک شنیدم وقتی از اتاق بیرون آمدم دوستم را در حالی دیدم که خون آلود به چارچوب در تکیه زده بود و آثار گلوله های ساچمه ای روی بدنش وجود داشت.

این گزارش حاکی است، به دستور قاضی ویژه قتل عمد، جسد مصطفی حسینی که 30 سال داشت برای تعیین علت دقیق مرگ در حالی به پزشکی قانونی انتقال یافت که تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی برای دستگیری متهم فراری که رمضان نام دارد، آغاز شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر