کد خبر 383735

کشف جسد در هفتکل، رازِ مرگ را فاش کرد

فرمانده انتظامی شهرستان هفتکل گفت: جسد یک مرد ۳۲ساله ساکن اهواز که با هدف سرقت کابل برق فشار قوی وارد این شهرستان شده بود عصر روز گذشته در ورودی شهرستان هفتکل کشف شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ علی تقدسی شامگاه پنجشنبه اظهار داشت : مقتول ۳۱ شهریور ماه سال جاری بدون اطلاع خانواده با هدف سرقت کابل برق فشار قوی از منزل خارج شده و به سمت شهرستان هفتکل آمده است که در محل مرگ وی نیز ابزار آلات مخصوص قطع کابل برق یافت شده است.

وی افزود: وی به قصد بریدن کابل برق از پایه فشار قوی بالا رفته که پس از برق گرفتگی به پایین سقوط کرده و جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان هفتکل ادامه داد: خانواده مقتول نیز در تاریخ یکم مهرماه، مفقود شدن این فرد را به نیروی انتظامی کلانشهر اهواز اطلاع داده بودند.

وی تصریح کرد : با کارشناسی‌های صورت گرفته مشخص شد که سارق فوت شده به مواد مخدر نیز اعتیاد داشته و عضو باندهای سرقت کابل برق بوده است .

سرهنگ تقدسی گفت : پس از کشف جسد و اطلاع به نیروی انتظامی، ماموران ما به سرعت در محل حاضر شده و اقدامات لازم جهت تحویل جسد به پلیس آگاهی انجام شده است.

شهرستان هفتکل در شرق استان خوزستان واقع شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری