کد خبر 378249

مرگ تلخ پسر نوجوان بر اثر سقوط در استخر آب

پسر نوجوان حین خارج کردن توپ فوتبال از داخل آب به استخر سقوط کرد و جان باخت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حدود ساعت 13 ظهر در پی اعلام خبری مبنی بر سقوط پسری نوجوان داخل یک استخر در منطقه حصارک (شمال غرب پایتخت)، تیمهای آتش‌نشانی، اورژانس و انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

با حضور تیمهای امدادی در محل حادثه مشاهده شد پسری حدوداً هفده ساله به درون یک استخر عمیق سقوط کرده که بلافاصله تلاش برای نجات وی آغاز و پس از دقایقی این پسر نوجوان از داخل استخر به بیرون کشیده شد اما تلاشها بی‌فایده بود و این پسر نوجوان جان خود را از دست داد.

تحقیقات نشان داد متوفی به همراه دوستش در اطراف این استخر مشغول ورزش و انجام حرکات نمایشی با توپ بودند که ناگهان توپ آنها به داخل استخر سقوط کرده بود.

متوفی همراه دوستش برای خارج کردن توپ به اطراف این استخر رفته و با چوب مشغول خارج کردن توپ شده بودند که ناگهان پسر نوجوان با از دست دادن تعادل خود، به داخل استخر سقوط کرده بود.

در ادامه دوست متوفی و نگهبان استخر برای نجات وی دست به کار شده اما با بی‌نتیجه ماندن این تلاشها، واحدهای امدادی را در جریان قرار داده بودند.

بررسی‌های بیشتر نشان داد از این استخر برای آبیاری فضای سبز محدوده حصارک استفاده می‌شده و اطراف آن نیز حصار کشیده شده بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری