کد خبر 372397

باند سارقان حرفه‌ای اماکن خصوصی متلاشی شد

رییس پلیس آگاهی خوزستان‌ گفت: باند سارقان حرفه‌ای اماکن خصوصی در اهواز متلاشی و سارقان به ۱۶فقره سرقت در شهرستان اهواز اعتراف کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ سعید شعبان افزود:در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی در برخی مناطق شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات فنی و تخصصی، باند هشت نفره در خصوص سرقت های به وقوع پیوسته را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ شعبان بیان کرد : متهمان در تحقیقات به عمل آمده به ۱۶ فقره سرقت از اماکن خصوصی در نقاط مختلف شهرستان اهواز اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.

وی گفت: استفاده نکردن از سیستم های امنیتی و حفاظتی، رعایت نکردن نکات ایمنی در راه های ورودی و خروجی اماکن، رعایت نکردن اصول ایمنی پس از پایان ساعت کار یا در تعطیلات، کنترل نکردن ورود و خروج افراد، نگهداری بیش از نیاز وجوه نقد و اسناد مالی در مکان های غیر امن ساختمان از جمله عوامل زمینه ساز اصلی سرقت از اماکن است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری